جهاد کشاورزی برنامه تنظیم بازار مرغ را در ۲۴ ساعت آینده ارائه کند

جهاد کشاورزی برنامه تنظیم بازار مرغ را در ۲۴ ساعت آینده ارائه کند
به گزارش خبر گزاری مهر:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: جهاد کشاورزی آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت آینده باید برنامه تنظیم بازار مرغ را ارائه کند.

جواد کرمی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی یکی از مشکلات موجود در بازار امروز استان را قیمت مرغ عنوان کرد و افزود: جهاد کشاورزی به عنوان مسئول حوزه تولید و توزیع و البته نظارت، باید طی ۲۴ ساعت برنامه مشخص برای تنظیم بازار این محصول را ارائه کند.

وی با اشاره به لزوم توجه به بهبود معیشت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها بویژه در کالاهای اساسی گفت: معیشت مردم خط قرمز ماست و باید برای صیانت از این امر با دقت برنامه ریزی و عمل کنیم.

کرمی با بیان اینکه نهادهایی نظیر جهاد کشاورزی در این خصوص وظیفه بسیار مهمی دارند و باید به وظیفه خود عمل کنند، تاکید کرد: نهادهای مسئول در کنترل بازار بویژه کالاهای اساسی، باید پیش از گران شدن این کالاها تمهیدات لازم را برای جلوگیری از بروز مشکل بیاندیشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی یادآور شد: برخی مشکلات در خصوص افزایش قیمت مرغ وجود دارد که این مشکلات بر بازار اثر گذاشته و وظیفه ماست که برای رفع آن برنامه ریزی داشته باشیم.

وی همچنین با ابراز نارضایتی از قیمت میوه شب عید در آذربایجان‌غربی تاکید کرد: در این زمینه هم مشکلات زیادی در استان وجود داشت که در موقع مقرر، به مسئولان مربوطه اطلاع داده شد.

در این جلسه مشکل قیمت مرغ در آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت و کارشناسان و مسؤولان مربوطه کاهش جوجه ریزی و همچنین حمل مرغ تولیدی استان به استان‌های دیگر را عامل این امر عنوان کردند.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com