تماس با ما / تبلیغات

سلام، روز خوبی را برایتان آرزو میکنیم. قبل از هرچیز اطلاعات اولیه تماس را در اختیار شما قرار می دهیم:

info@itpnews.com

تلفن 44-66573238-021

تلفکس 66420988-66421167-021

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: علی حسینی

تهران - خیابان آزادی - خیابان اسکندری شمالی - بالاتر از چهارراه فرصت - پلاک 63 - طبقه دوم - واحد 4 - کدپستی : 1419793767

 

درباره ما

این پایگاه اطلاع رسانی با تکیه به نیروی جوان و نوآور خود تأسیس گردیده است و همواره به این اعتقاد است که قدرت خلاقیت و ایجاد و حمایت از زحمت ها می تواند هر گامی را تبدیل به یک پیشرفت نماید.

این وب سایت (تارنما) در خصوص اطلاعات رسانی، تهیه و توزیع خبر در صنعت و مرغداری و دامپروری مشغول بوده است و تا امروز به هیچ شرکت خصوصی، نهاد دولتی، ارگان و یا حزبی نبوده و نخواهد بود و به آن باوریم غذای خود را بی نمک می خوریم تا نمک گیر شخصی نباشیم.


سرعت در اطلاع رسانی، دقت در اطلاع رسانی و اطمینان در اطلاعات ارائه شده به کاربران از اهداف این پایگاه بوده و قصد داریم نهایت حمایت خود را از این صنعت تا اعتلا و موفقیت آن ادامه دهیم تا پل ارتباطی صنعت مرغداری و دامپروری ایران باشیم با سایر فعالین در هر نقطه از جهان.


این پایگاه با مجوز شماره 23565 وزارت ارشاد اسلامی و در تابعیت مطلق قانون مطبوعات جمهوری اسلامی ایران عزیزمان به دو زبان فارسی و انگلیسی مشغول به فعالیت می باشد


 
 

قوانین و مقررات سایت

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده از خدمات خرید الکترونیکی ما ، قوانین زیر را مطالعه نموده و آن را اجرا کنید

وب‌ سایت ITPNews، یک وب‌ سایت تخصصی در صنعت دامپروری و مرغداری می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کند.


این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.


این نسخه از وب سایت ITPNews نسخه فارسی می باشد. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.


لطفن نوع سرویس و خدمات خود را به درستی مطالعه نمایید و سپس اقدام به انتخاب نمائید.


اطلاعات خرید شما در نزد ما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان در دسترس هیچ شخص یا ارگانی قرار نخواهد گرفت مگر دستور قضائی


شما متعهد می شوید فایل ها و مطالب دریافتی از ما را با نام خودتان یا نام دیگری چاپ و توزیع ننمائید.


شما با خرید از ما متعهد می شود که قوانین کپی رایت را قبول کرده اید و با فسخ آن حق پیگیری را برای ITPNews قائل می شوید


موسسه مطبوعاتی ITPNews پس از بررسی مشکلات خرید اعلامی از سوی شما و بارز شدن مشکل از سوی ITPNews وجه شما را طی 48 تا 72 به شما بازخواهد گردانید.


 
Copyright © 2006 - 2024 ITPNews.com