هیچ کمبودی نداریم
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از ذخیره مرغ مورد نیاز در استان خبر داد و گفت: هیچ کمبودی برای تامین مرغ نداریم.
 
۸۰ هزار رأس دام زنده از استان بوشهر ترانزیت شد
رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی استان بوشهر از نظارت بهداشتی - قرنطینه‌ای بر بیش از ۸۰ هزار رأس دام زنده ترانزیتی از استان بوشهر به کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داد.
 
توزیع مرغ منجمد البرز از هفته آینده در بستر سامانه ستکاوا
رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: برای نظارت بهتر بر فرآیندهای تأمین و توزیع کالاهای اساسی، توزیع مرغ منجمد از سردخانه تا خرده فروشی از هفته آتی در بستر سامانه ستکاوا انجام می شود.
 
۲۰ مجتمع بزرگ دامپروری در خوزستان احداث می‌شوند
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از احداث ۲۰ مجتمع بزرگ دامپروری در استان با هدف اشتغالزایی خبر داد.
 
رقص سنتی؛ حرکت زیبای روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی در آخرین نشست خبری با خبرنگاران
امروز آخرین نشست خبرنگاران بخش کشاورزی به بهانه و موضوعات متعددی در سالن توسعه ساختمان وزارت جهادکشاورزی برگزار گردید و این مراسم با یک رقص سنتی به اتمام رسید، حرکتی نو از روابط عمومی این وزارت
 
رتبه دوم استان زنجان در تولید گوشت بوقلمون کشور
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به اینکه استان زنجان ۱۰ درصد نیاز کشور به گوشت بوقلمون را تامین می‌کند، گفت: استان زنجان بعد از اصفهان دومین تولید کننده گوشت بوقلمون در کشور است.
 
قیمت جدید گوشت قرمز دولتی اعلام شد
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
 
پرداخت ۹۰۵ میلیارد تومان تسهیلات به دامداران
فرماندار ویژه بابل از پرداخت ۹۰۵ میلیارد تومان تسهیلات در قالب دامدارکارت به مداران شهرستان خبر داد.
 
قیمت دام سبک و گوساله اعلام شد
رییس مجمع صادرکنندگان دام گفت؛ مشکلی بابت تامین گوشت نیست و وضعیت سفید و عادی است.
 
گوشت قرمز گرم در مازندران توزیع می شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به توزیع مرغ منجمد در استان گفت: گوشت قرمز گرم نیز در استان توزیع می شود.
 
کمبود گوشت مرغ در مازندران وجود ندارد
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه کمبود گوشت مرغ در استان وجود ندارد، از توزیع ۲۸۳ تن گوشت مرغ منجمد در استان خبر داد.
 
عرضه مرغ ۴۳ هزار تومانی
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از ذخیره سازی، توزیع و عرضه مرغ منجمد ۵۳هزار تومانی به قیمت مصرف کننده ۴۳ هزار تومان در بازار تبریز و شهرستان های استان خبر داد.
 
آغاز عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار
معاون مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از آغاز عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار در همدان خبر داد.
 
توقف موقت واردات گوشت از برزیل
مدیرکل روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور از توقف موقت واردات فرآورده های پروتئینی از برزیل خبر داد و گفت: همه گوشت‌های وارداتی سالم و بهداشتی است و تاکنون مورد آلودگی نداشته ایم.
 
برای توزیع مرغ محدودیت نداریم
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه برای توزیع مرغ محدودیت نداریم، گفت: تدابیر لازم برای تامین بازار نوروزی و ماه مبارک رمضان اندیشیده شده است.
 
توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازار
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: در طول یک ماه گذشته بیش از ۴۷۰ تن گوشت تنظیم بازاری در استان توزیع شده است و در حال حاضر هم بیش از ۷۰۰ تن گوشت و بیش از ۶۰۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان موجود است.
 
۷۵۰ تولید کننده خوراک دام و طیور خواستار افزایش تسهیلات سرمایه در گردش شدند
۷۵۰ تولید کننده خوراک دام و طیور با ارسال نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی خواستار افزایش تسهیلات بانکی برای تامین سرمایه در گردش برای ادامه تولید خود شدند.
 
قیمت جدید گوشت در بازار
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد که عرضه گوشت گرم گوساله داخلی به صورت ۴ تیکه در میادین تهران و صنوف منتخب تهران آغاز شده است.
 
معاون جهاد کشاورزی ؛ قیمت مرغ 63 هزار تومان
معاون جهاد کشاورزی مازندران گفت: اولویت ما تا عید نوروز، تنظیم بازار است و این امر به طور جدی دنبال می‌شود.
 
حاج آقا فریدون کارون درگذشت؛ تسلیت به جامعه دارو و دامپزشکی کشور
امروز همه ما در غم از دست دادن این گوهر گرانقدر سوگوار هستیم و با شنیدن این خبر تمام بغض ناراحتی های روزگار در ما شکست. از خداوند مهربان می خواهم به تمام ما، شما و صنعت دامپروری و دامپزشکی کشور صبر و شکیبایی عنایت کند تا بتوانیم داغ این هجران را تحمل کنیم.
 
مرغ منجمد با قیمت کیلویی ۴۰ هزار تومان در مازندران عرضه می شود
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مرغ منجمد با قیمت کیلویی ۴۰ هزار تومان و بدون محدودیت در استان عرضه و توزیع می شود.
 
حمایت از دامداران با تولید قراردادی گوشت و فروش مدت‌دار نهاده‌های دامی
شرکت پشتیبانی امور دام کشور پیشنهاد داد: طرح تولید قراردادی گوشت قرمز و فروش مدت‌دار نهاده‌های دامی به منظور حمایت از حوزه دامپروری اجرایی می‌شود.
 
تولید گوشت مرغ در زنجان بیشتر از نیاز استان است
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: میزان تولید گوشت مرغ در زنجان بیشتر از نیاز و میزان مصرف در استان است.
 
توزیع ۱۴ هزار و ۶۰۰ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در استان تهران
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع چهار هزار و ۵۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه‌های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار و اصناف خبر داد و گفت: ۱۰ هزار تن مرغ منجمد نیز تامین شده که با آغاز توزیع این محصول پروتئینی از روزگذشته تاکنون حدود ۱۰۰ تن عرضه شده‌است.
 
کیفیت گوشت‌های وارداتی قابل قبول نیست / قیمت گوشت وارداتی ۴۰۰ هزار تومان
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کیفیت گوشت‌های وادراتی قابل قبول نیست و هر دستگاه دولتی و خصوصی که آن را وارد کرده باید پاسخگو باشد، دستگاه‌های نظارتی نیز به حوزه واردات گوشت گرم ورود کرده اند.
 
محموله گوشت منجمد برزیلی در بندرعباس تخلیه شد
تخلیه و بارگیری ۱۰ هزار تن گوشت قرمز منجمد در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس آغاز شد.
 
قیمت ۲۵۰ هزار تومانی گوشت گرم گوسفندی منطقی است
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده از عرضه انبوه دام سبک از اواسط اسفندماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: با عرضه انبوه دام زنده سبک، قیمت گوشت قرمز در فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ کاهش خواهد یافت.
 
تخم‌مرغ مورد نیاز شب عید و ایام نوروز تامین است
رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار میهن گفت: تخم مرغ مورد نیاز شب عید و ایام نوروز تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد
 

بیشتر

Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com