چگونه آلودگی باکتریایی آغوز را کاهش دهیم؟
باکتری‌ها در آغوز ممکن است به ایمونوگلوبولین های آزاد در لومن روده‌ها متصل شوند یا مستقیما جذب شده و مانع از انتقال مولکول‌های ایمونوگلوبولین‌ها از طریق سلول‌های پوششی روده شده و درنتیجه‌ی با جذب غیر فعال ایمونوگلوبولین‌های آغوز تداخل ایجاد می‌کنند.
 
نوار کنه کش وارواستاپ
نوار کنه کش وارواستاپ علیه کنه واروا در زنبور عسل / حیوان هدف: زنبور عسل‌
 
تکنولوژی جدید کپسولاسیون دوگانه تضمینی برای عملکرد جوجه های گوشتی
با توجه به رشد جمعیت جهان، و متعاقباً رشد تقاضا برای پروتئین حیوانی تحقیقات همه جانبه برای توسعۀ تولیدات موادغذایی نیز اهمیت بسیار یافته است.
 
عملکرد عالی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیورشیراز
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته شیراز با حوزه تاثیرگذاری جنوب کشور و با حضور 140 شرکت بزرگ و مطرح ملی از 28 الی 31 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی استان فارس برگزار گردید.
 
واروتوم نوار حاوی فلووالینات
فضای کم بین شان ها که نوارها در آنجا قرار دارند این امکان را ایجاد میکند تا زنبورها از هر دو طرف نوار با آن تماس داشته باشند. حرکت زنبورها باعث تماس آنها با مواد فعال نوارها می شود (10 الی 15 درصد جمعیت کفایت میکند). زنبورها مقادیری از فلووالینات را با اندام های خود حمل می کنند، که در آینده در اثر تماس با سایر زنبورها این مواد را در کل کندو پخش می کنند.
 
خرید پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران - سال 1400
پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران که اطلااعات آن تا اسفند ماه سال 1400 کنترل و به روز رسانی شده است آماده فروش محدود می باشد
 
چاپ اولین کتاب بانک اطلاعاتی فعالین صنعت حیوانات خانگی
اولین کتاب بانک اطلاعاتی فعالین صنعت حیوانات خانگی در سال 1401 منتشر خواهد شد شد و حاوی اطلاعات شرکت ها و فعالین تخصصی صنعت حیوانات خانگی می باشد.
 
برای نخستین بار یک شرکت فعال در صنعت دام و طیور کشور موفق به کسب جایزه ملی مدیریت منابع انسانی گردید
ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی و پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی به سازمان های رهسپار تعالی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
 
کلنگ زنی بزرگترین واحد زنجیره مرغ تخمگذار کشور در همدان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی بزرگترین واحد زنجیره مرغ تخمگذار کشور در این شهرستان خبر داد.
 
گزارش تاسیس انجمن صنفی مشاوران و کارشناسان دام و طیور استان مازندران
عصر روز دوشنبه مورخه 11/11/1400 با حضور 74 نفر از کارشناسان فعال استان مازندران برای اولین بار در کشور به همراه اعضای هیئت موسس در هتل بادله در مرکز استان شهرستان ساری از ساعت 18 الی 22 با رعایت پروتکل های بهداشتی با درج آگهی در روزنامه کثیر الانتشار کار و کارگر در مورخه 11/10/1400 گرد هم آمده و در نخستین جلسه اعضای مجمع به منظور تعیین هیئت مدیره صنفی مشاوران و کارشناسان دام و طیور و تصویب اساسنامه آن مشارکت نمودند.
 
ارتقاء ارتباطات آموزشی ITPNews با سازمان نظام مهندسی کشاورزی
طی جلسه ای با حضور نائب رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران پایه های افزایش همکاری های آموزشی و علمی فی مابین شبکه اطلاع رسانیITPNews و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران برنامه ریزی شد.
 
کنسانتره طیور مرغ های گوشتی کرمانشاه دانه
کنسانتره طیور گوشتی کرمانشاه دانه مجموعه ای غنی شده از مواد اصلی است که ضمن اقتصادی نمودن قیمت نهایی دان طیور، تمام احتیاجات پرنده را برای رشد به¬طور کامل تامین می¬نماید
 
مکمل دوقلو ویتامینه و معدنی نیم درصد طیور گوشتی کرمانشاه دانه
دوره مصرف : از ابتدا تا انتهای دوره. همچنین در صورت نیاز میتوانید با متخصص تغذیه یا بخش خدمات پس از فروش شرکت کرمانشاه دانه مشورت نمایید.
 
برگزاری نخستین کنگره صنعت گوشت کشور
پس از دوسال تلاش و پیگیری برگزار گردید!
 
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج
هدف اول دی کیو شاپ از فعالیت خود در صنعت پرورش و جوجه آوری، اشتغال زایی و کارآفرینی بوده است. همچنین سعی شده تا با توزیع و ارائه انواع دستگاه جوجه کشی و آموزش نحوه استفاده از آنها برای پرورش انواع جوجه مرغ، اردک، بوقلمون، بلدرچین، غاز و... کمکی به علاقمندان و افراد جویای کار کرده باشد. به لطف خدا تاکنون این امر با کمک سازمان بسیج مردمی در شهرها و روستا و ارائه خدمات به افراد در این راستا موفق بوده است.
 
مکمل ویتامینه و معدنی نیم درصد طیور تخمگذار کرمانشاه دانه
راهنمای مصرف : نیم درصد جیره مصرفی طیور تخمگذار مورد مصرف : طیور تخمگذار شکل فیزیکی : پودری
 
آشنایی با الزامات اساسی برای ساخت سوله مرغداری؟
مرغ منبع اصلی تامین پروتئین است و اهمیت زیادی در جوامع مختلف دارد، اما آیا می دانید سوله مرغداری که برای پرورش مرغ احداث می شود باید چه ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشد؟ آیا می دانید بهترین شرکت سازنده سوله برای پرورش مرغ در کشور کدام است؟ آیا می دانید قیمت احداث سوله برای پرورش مرغ در کشور چقدر است؟
 
چگونه گوسفندان را چاق کنیم / اصول خوراک دهی به گوسفند
اگر در زمینه پرورش گوسفند تازه کار هستید و تجربه‌ی چندانی درباره نحوه خوراک دهی صحیح به دام های گله‌ای که جدیدا اقدام به نگهداری از آنها می کنید، ندارید بایستی حتما برای رسیدن به ضریب تبدیل مناسب اطلاعات و دانش کافی در این حوزه را بدست آورید
 
ارتقای جایگاه تشکلی انجمن ملی طیور به فدراسیون طیور ایران
بر اساس مصوبات مجمع عمومی فوق العاده و مجمع عمومی عادی انجمن ملی طیور ایران در مورخ 18/07/1400 در حضور مدیر امور تشکل های اتاق بازرگانی ،صنایع، معادن و کشاورزی ایران تصمیمات ذیل اتخاذ و تصویب شد:
 
آخرین گزارش از بیستمین نمایشگاه دام و طیور تهران 1400
بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیورو صنایع وابسته از تاریخ 18 لغایت 21 مهرماه 1400 به مدت چهار روز از ساعت 9 صبح الی 5 عصردر محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، توسط شرکت میلاد مبتکر شرق برپامیگردد
 
کسب گواهی تایید صلاحیت جهانی برای آزمایشگاه مرجع بین المللی آبله گوسفندی و بزی کشور
موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، برای تنها آزمایشگاه مرجع بین المللی آبله گوسفندی و بزی کشور مستقر در این موسسه، گواهی ایزو ISO/IEC 17025:2017 کسب کرد.
 
سون شیپ مرکز خرید و فروش گوسفند زنده با قیمت مناسب
ارائه قیمت روز گوسفند زنده در تهران و کرج و سایر شهر های دیگر در کنار فراهم آوردن امکان خرید گوسفند زنده، گوساله زنده و انواع طیور محلی از جمله خدمات مربوط به مجموعه سون شیپ می باشد. عزیزانی که
 
لایو شیپ مرکز خرید و فروش گوسفند زنده آنلاین
لایو شیپ مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران و کرج با بیش از چندین دهه فعالیت توانسته است تا به امروز نیاز همشهریان گرامی را برطرف کند. جهت خرید دام زنده می توانید از طریق سایت این شرکت اقدام به بررسی و استعلام قیمت گوسفند زنده روز کرده و در نهایت به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید. در این بخش اطلاعات کاملی در رابطه با انواع دام کشتاری در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهیم.
 
کنسانتره مرغ تخم گذار کرمانشاه دانه
کنسانتره مرغ تخمگذارکرمانشاه دانه ضمن تامین احتیاجات انواع سویه های تجاری مرغان تخمگذار، سبب کاهش هزینه¬های تمام شده تولید دان در مرغداری می¬گردد
 
کانون هماهنگی دانش صنعت و بازار صنعت طیور تشکیل شد
کانون هماهنگی دانش صنعت و بازار صنعت طیور بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری با هدف تقویت ارتباط صنعت و مراکز علمی، پژوهشی و فناوری با نیل به اهداف توسعه اقتصادی به ویژه سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، مصوب سی امین جلسه مورخ 15 / 12 / 1391 ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور تاسیس شد.
 
تنها دامپروری دومنظوره کشور با دام اسپانیایی در سمنان فعال می‌شود
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: ۲ هزار راس گوسفند از کشور اسپانیا برای فعالیت تنها واحد دامپروری دومنظوره کشور در استان وارد شد و این واحد هفته دولت بهره‌برداری می‌شود.
 
نتایج معنا دار انتخابات هیات مدیره شرکت تعاونی صنایع مرغ مادر ایران
ساعت 10 تاریخ 11 / 05 / 1400 هتل المپیک شاهد انتخابات هیات مدیره صنایع مرغ مادر ایران بود که نتایج این انتخابات را می توان به شکل های مختلفی تفسیر و معنا کرد
 
کنسانتره گوسفند و بز شیرده کرمانشاه دانه
جهت بهبود تولید شیر و رشد بره های شیرخوار و جلوگیری از از کاهش وزن و مطلوب شدن سلامتی و تولیدمثل گوسفندان و بزهای شیرده لازم است از کنسانتره مخصوص حاوی انرژی و پروتئین و مواد معدنی و ویتامین های کافی، استفاده گردد.
 

بیشتر

Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com