در سمینار علمی شرکت ویوان، بررسی راهکارهای کاهش هزینه ها در گاوداری ها
شرکت ویوان با توجه به چالش های اقتصادی فعلی در گاوداریها، سمیناری با موضوع بهینه سازی و کاهش هزینه جیره ها برگزار کرد.
 
رشد سود خالص سازمان اقتصادی کوثر در سال ۱۴۰۱ - تولید ۷۵ درصد تولید مرغ اجداد کشور در سازمان اقتصادی کوثر
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در خصوص چالش‌های صاحبان ایده و لوازم پیشرفت اظهار کرد: در شرایطی که دنیا در حال توسعه است و ما در حال پیشرفته‌تر شدن هستیم، جوانان و نخبگان ما برای تحقق این موضوع نیاز به بستر‌هایی دارند و ما باید چالش‌های آن‌ها را رفع کنیم؛ اولین چالش عدم شناخت و عدم دسترسی به بازار است
 
۱۲۰۰ رأس دام زنده از بندر دیر به مقصد امارات ترانزیت شد
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دیر از ترانزیت هزار و ۲۰۰ رأس دام زنده از بندر دیر به مقصد کشور امارات تحت نظارت دامپزشکی خبر داد.
 
نخستین نمونه ماشین جوجه‌کشی هوشمند بعد از تحریم‌ها ساخته شد
مدیر تولید «کامیدکو» از خارج شدن نخستین جوجه‌های بوقلمون از ماشین‌های تولید داخل خبر داد و گفت بعد از اینکه ایران، تحریم شد کشورهای خارجی به ما ماشین و قطعات ندادند، به همین سبب نخستین ماشین هوشمند داخلی را تولید کردیم.
 
BIO-VAC REO واکسن زنده لیوفیلیزه علیه آرتریت ویروسی
BIO-VAC REO از کشت رئو ویروس سویه S-1133 بر روی فیبروبلاست جنین جوجه که قبلا ًبا پاساژهای متوالی بر روی جنین جوجه‌ تخفیف حدت یافته تهیه می‌گردد.
 
آویلامایسین 10درصد - Avilamycine 10
آویلامایسین آنتی بیوتیکی از خانواده ارتوزومایسین است که از تخمیر باکتری استرپتومایسس ویریدوکروموژنز تولید می شود. آویلامایسین در ماکیان و بوقلمون به منظور کنترل آنتریت های باکتریایی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
عرضه ی مرغ زنده از طریق سامانه رهتاب در استان سمنان آغاز شد.
طی جلسه ای در حضور مسئولین جهاد کشاورزی استان سمنان، اتحادیه ی شرکت‌های تعاونی مرغداران، نمایندگان کشتارگاه‌های صنعتی طیور و نمایندگان سازمان دامپزشکی استان، سامانه رهتاب به طور رسمی فعالیت خود را در حوزه مدیریت هوشمند زنجیره ی تامین و توزیع مرغ استان سمنان آغاز نموده و به طور کامل نحوه‌ی کار با سامانه به عوامل استان آموزش داده شد.
 
پودر قابل حل در آب‌ - Amoxivet 50 Rooyan - Amoxicillin trihydarte 50%
هر گرم از محصول حاوی 500 میلی‌گرم آموکسی‌سیلین تری‌هیدرات (معادل 436 میلی گرم آموکسی سیلین خالص) است.
 
50 درصد تولید بیشتر- الگویی جدید در پلت سازی علوفۀ تازه
کارخانۀ پلت سازی جدید AMANDUS KAHL 55-1500 که در سال 2021 میلادی تأسیس و راه اندازی شد علوفه های سبز را پلت می کند.
 
محلول ضدعفونی کننده قوی چند منظوره DESINTEC WH-R Active plus
DESINTEC WH-R Active plus محلول ضدعفونی کننده قوی چند منظوره می باشد که ترکیبات آن هیدروژن پراکساید، پراستیک اسید است
 
فروش جوجه با نغمه تورنگ طلایی
امروزه فروشندگان زیادی فروش تخصصی جوجه یک روزه گوشتی را برعهده دارند. با این حال افرادی که تمایل به خرید جوجه یک روزه گوشتی دارند، باید توجه داشته باشند که این جوجه‌ها را از مراکز معتبر تهیه نمایند.
 
برگزاری آیین رونمایی سند برنامه ملی 5 ساله صنعت طیور ایران
آیین رونمایی سند برنامه ملی 5 ساله صنعت طیور ایران بنا بر دعوت از مقامات ذیربط دولتی و تشکل های عضو فدراسیون طیور ایران در تاریخ 8 آبان 1401 در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد
 
سامانه تحلیل و اعلام روزانه قیمت و اخبار بازار -ساتا - راه اندازی شد
شبکه خبری ITPNews به عنوان مبتکر روش های نوین اطلاع رسانی در صنعت مرغداری و دامپروری ایران، سیستم تحلیل و اعلام روزانه قیمت بازار صنعت مرغداری و دامپروری ایران را راه اندازی نمود.
 
گزارش تصویری از هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی-بابلسر
هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی مانند شش دوره قبل خود و مانند همیشه در یک جمع کاملا علمی و تحقیقاتی برگزار شد.
 
وبینار مدیریت جوجه کشی برای دومین بار اجرا خواهد شد
دوره اول این وبینار در دی ماه سال 1399 برگزار گردید که مورد استقبال مخاطبین عزیز قرار گرفت و بنا به درخواست های متعددی که از سوی دوستان صورت گرفت این دوره مجددا با مطالب به روز شده و تکمیلی در مهر ماه برگزار خواهد شد.
 
هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران
پس از برگزاری موفقیت آمیز آخرین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران به زودی و در مهر ماه سال 1401 هفتمین همایشت انجمن مرغ مادر گوشتی ایران برگزار خواهد شد.
 
آخرین گزارش از بزرگترین نمایشگاه دام و طیور ایران 1401
بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیورو صنایع وابسته از تاریخ 12 لغایت 15 شهریور ماه 1401 به مدت چهار روز از ساعت 8 الی 15 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و توسط شرکت میلاد مبتکر شرق برگزار می گردد.
 
بازدید ریاست اداره کل دامپزشکی تهران از کارخانه ی بن دا فرآور
دکتر مسعود محمدیان - ریاست اداره کل دامپزشکی تهران به همراه معاونت سلامت اداره کل - آقای دکتر سلوکانه - و کارشناس دفتر تشخیص و درمان - آقای دکتر رضوانی - از کارخانه ی بن دا فرآور واقع در شهرک صنعتی صفادشت بازدید بعمل آوردند.
 
مراحل خرید گوسفند زنده از سایت دامکالا
ما در این بخش از مطلب خود می خواهیم یکی از مراکز معتبر فروش گوسفند زنده را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.
 
بازدید وزیر جهاد کشاورزی از کارخانه خوراک دام وطیور فرخی
کارخانه خوراک دام و طیور فرخی در سال ١٣٩١ به بهره برداری رسید این مجموعه متشکل از دو خط تولید دان آماده به ظرفیت ٢٠ تن در ساعت میباشد
 
واکسن زنده نیوکاسل کلون 10/6 + برونشیت 120 H
بیوواک NDV 6/10-H120 با استفاده از سویه غیر پاتوژن نیوکاسل با نام NDV 6/10، که به دلیل قابلیت تحمل بالای پرنده در برابر این سویه متعاقب واکسیناسیون انتخاب شده است، به همراه سویه H120 سروتیپ ماساچوست برونشیت عفونی، استحصال شده از کشت در تخم‌مرغ‌های جنین‌دار SPF به صورت لیوفیلیزه تولید شده است.
 
اجرای وبینار بزرگ میکسر در فناوری ساخت خوراک
برای اولین بار توسط ITPNews و آکادمی مینا طیور شاهد اجرای همزمان حضوری و آنلاین وبینار میکسر در فناوری ساخت خوراک خواهیم بود.
 
گزارش صوتی و تصویری از ششمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران
ششمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران در تاریخ 31 خرداد سال 1401 از ساعت 8 صبح الی 18 در هتل میزبان بابلسر با بیش از 410 نفر برگزار گردید.
 
عملکرد عالی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیورشیراز
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته شیراز با حوزه تاثیرگذاری جنوب کشور و با حضور 140 شرکت بزرگ و مطرح ملی از 28 الی 31 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی استان فارس برگزار گردید.
 
چگونه آلودگی باکتریایی آغوز را کاهش دهیم؟
باکتری‌ها در آغوز ممکن است به ایمونوگلوبولین های آزاد در لومن روده‌ها متصل شوند یا مستقیما جذب شده و مانع از انتقال مولکول‌های ایمونوگلوبولین‌ها از طریق سلول‌های پوششی روده شده و درنتیجه‌ی با جذب غیر فعال ایمونوگلوبولین‌های آغوز تداخل ایجاد می‌کنند.
 
واروتوم نوار حاوی فلووالینات
فضای کم بین شان ها که نوارها در آنجا قرار دارند این امکان را ایجاد میکند تا زنبورها از هر دو طرف نوار با آن تماس داشته باشند. حرکت زنبورها باعث تماس آنها با مواد فعال نوارها می شود (10 الی 15 درصد جمعیت کفایت میکند). زنبورها مقادیری از فلووالینات را با اندام های خود حمل می کنند، که در آینده در اثر تماس با سایر زنبورها این مواد را در کل کندو پخش می کنند.
 
نوار کنه کش وارواستاپ
نوار کنه کش وارواستاپ علیه کنه واروا در زنبور عسل / حیوان هدف: زنبور عسل‌
 
دانلود رایگان و خرید پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران - سال 1400
پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران که اطلااعات آن تا اسفند ماه سال 1400 کنترل و به روز رسانی شده است آماده فروش و دانلود رایگان می باشد
 

بیشتر

Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com